Wernisaż prac Joanny Kadej pt: SkrzAsie®

Wernisaż prac Joanny Kadej pt: SkrzAsie®

Opublikowano: 2023-09-15

 

Siemiatycki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż prac Joanny Kadej pt: SkrzAsie - 16 września 2023 roku, godz. 14:00,

Galeria ośrodka kultury ul. Zaszkolna 1, wstęp wolny.

 

SkrzAsie® to kolekcjonerskie maskotki tworzone ręcznie dla osób powyżej 14 roku życia. Zajmuje się tym firma rodzinna Joanna i Dariusz Kadejowie.Maskotki powstają na stelażach, które przygotowuje Dariusz, zaś Joanna zajmuje się obszywaniem, nadając im kształt skrzatów, zajęcy, jeży, aniołów i innych postaci, a nawet lalek personalizowanych na podstawie zdjęć dla osób zdystansowanych i obdarzonych niezwykłym poczuciem humoru.

Każdy SkrzAś® wyjeżdża w świat z sentencją: „Spełniający marzenia po głaskaniu i nadaniu imienia.” Joanna Kadej ma magisterium z matematyki oraz specjalność nauczycielską, a także certyfikat Diamentowego Artysty. SkrzAsie® to sztuka rękodzieła zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym, a tworzenie ich jest pasją i zamiłowaniem Joanny. SkrzAsie® są wyjątkową dekoracją wnętrz, i choć nie służą do zabawy, to wnoszą radość i magię do życia ich posiadaczy! Są jedyne na świecie!

Po wernisażu warsztaty rękodzieła: szydełko i "mereżka"

 Siemiatycki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż prac Joanny Kadej pt: SkrzAsie - 16 września 2023 roku, godz. 14:00,  Galeria ośrodka kultury ul. Zaszkolna 1, wstęp wolny.