VIII Memoriał Szachowy W. Olszewskiego

Opublikowano: 2014-12-08

VIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego odbył się w niedzielę 7 grudnia w Siemiatyckim Ośrodku Kultury.

W zawodach rywalizowało 22 zawodników. Szachiści rozegrali siedem rund z czasem 15 minut dla zawodnika.

W kategorii seniorów zwyciężył Adam Łukasik (KSz Skoczek Siedlce) przed Patrykiem Piotrowskim (Hołody). Trzecie miejsce zdobył siemiatyczanin Jerzy Lelito.

W kategorii juniorów do lat 18 najlepszy okazał się Grzegorz Tyborowicz (Siemiatycze), natomiast w kategorii juniorów do lat 12 zwyciężył Robert Górski (UKS Korona Gdańsk).

Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy drobne upominki. Fundatorami nagród i upominków byli: Kurier Podlaski-Głos Siemiatycz, Burmistrz Miasta Siemiatycze oraz Siemiatycki Ośrodek Kultury.