SIEMIATYCZE RÓŻNORODNE - XV Konkurs plastyczny i wystawa im. Stefana Feista 2022

SIEMIATYCZE RÓŻNORODNE - XV Konkurs plastyczny i wystawa im. Stefana Feista 2022

Opublikowano: 2022-09-27

SIEMIATYCZE RÓŻNORODNE
XV Konkurs plastyczny i wystawa im. Stefana Feista

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z siemiatyckich szkół, pracujących samodzielnie lub pod opieką nauczycieli, instruktorów.

Jego zadaniem jest zwrócenie uwagi dzieci, młodzieży i dorosłych na pejzaż Siemiatycz, w którym występują zabytki i nowe budownictwo, kamienice i blokowiska, zabudowa miejska i wiejska, a także łąki, pola i lasy.

Rodo i regulamin do pogbania - kliknij Tu

  • W wystawie, oprócz dziecięcych prac konkursowych, będą prezentowane także prace autorów dorosłych, amatorów i profesjonalistów, których zachęcamy do złożenia do trzech prac w dowolnym formacie.

Prace prosimy dostarczyć do 5 listopada 2022 r. na adres:

Siemiatycki Ośrodek Kultury
ul. Legionów Piłsudskiego 1
17-300 Siemiatycze

Grafika z Siemiatyczami i napisem SIEMIATYCZE RÓŻNORODNE XV Konkurs plastyczny i wystawa im. Stefana Feista  Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z siemiatyckich szkół, pracujących samodzielnie lub pod opieką nauczycieli, instruktorów.  Jego zadaniem jest zwrócenie uwagi dzieci, młodzieży i dorosłych na pejzaż Siemiatycz, w którym występują zabytki i nowe budownictwo, kamienice i blokowiska, zabudowa miejska i wiejska, a także łąki, pola i lasy. W wystawie, oprócz dziecięcych prac konkursowych, będą prezentowane także prace autorów dorosłych, amatorów i profesjonalistów, których zachęcamy do złożenia do trzech prac w dowolnym formacie. Prace prosimy dostarczyć do 5 listopada 2022 r. na adres:  Siemiatycki Ośrodek Kultury ul. Legionów Piłsudskiego 1 17-300 Siemiatycze