Koncert Darek Maleo Malejonek wraz z gośćmi.

Koncert Darek Maleo Malejonek wraz z gośćmi.

Opublikowano: 2023-12-01

 

Zapraszamy na koncert Darek Maleo Malejonek wraz z gośćmi.

6 grudnia o 18.00 Siemiatycki Ośrodek Kultury ul. Zaszkolna 1, wstęp wolny.

W ramach Projektu „Ku Pokrzepieniu Serc”.

Projekt dofinansowano ze środków kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Organizatorem Koncertu jest fundacja Muzyka Świata we współpracy z Siemiatyckim Ośrodkiem Kultury.

 

Fundacja Muzyka Świata od lat tworzy wspólnie z Dariuszem Malejonkiem przy różnego rodzaju projekty muzyczne. Dzięki tej współpracy mogą realizować niezwykłą misję jaką jest promocja polskiej historii, kultury, edukacji, podtrzymywanie pamięci o polskich bohaterach. Koncerty, płyty, teledyski z milionowymi odsłonami na YouTube wryły się w tkankę kultury masowej.

Projekt "Ku pokrzepieniu serc" skierowany do serc Polaków ze szczególnym uwzględnieniem młodego pokolenia. W oparciu o szeroki repertuar muzyczny znajdujący się w dorobku artysty chcemy dotrzeć do ludzi z przesłaniem prawdziwego odważnego życia. Chcemy, żeby historie, o których śpiewamy były natchnieniem i przykładem dla nas wszystkich jak możemy odważnie żyć, decydować i stawiać czoło nadchodzącym wydarzeniom. Tak żeby z naszej historii czerpać siłę i nadzieję. 

Do współpracy Darek Maleo Malejonek zaprosił wspaniałych muzyków:
Tomek Drozdek T.ETNO - multiinstrumentalista, kompozytor  i kolekcjoner nietypowych instrumentów z całego świata, znany z takich projektów MUMIO, TULIA - instrumenty etniczne, m.in.: fujary, piszczałki, flety etniczne, drumle, handpan, tank drum, ale również i vocal,
Tomasz Mackiewicz TOMACKI - pianista, kompozytor, aranżer, znany z projektów Panny Wyklęte, Maleo Reggae Rockers - instrumenty klawiszowe: MOOG+Space Echo, KORG Prologue, NORD Electro.
Do współpracy Maleo zaprosił też gości z którymi razem wystąpią na scenie.

Koncert skierowany jest do całych rodzin, ale w sposób szczególny do polskiej młodzieży poprzez atrakcyjną formę różnogatunkowego koncertu muzycznego. Maleo zaprasza w muzyczną podróż po muzycznych światach: od ambientu, dubu czy etno, zahaczając czasem o free jazzowe wariacje. Podróż naznaczona emocjami ponieważ oparta na improwizacji.  

Muzycznie jest to pewnego rodzaju niespodzianka. Oczywiście za całość odpowiedzialny jest Maleo, więc gwarantuje to wysoki poziom brzmienia i odczuć muzycznych natomiast, żeby mniej więcej nakreślić co może się pojawić to oczywiście jest to muzyka reggae, z której Darek jest najbardziej znany, ale również repertuar zespołu 2Tm2,3, projektów historycznych jak np. Panny Wyklęte, Centrum Oporu Cywilnego oraz muzyka rockowa, etno. 

 Grafika promująca koncert Darek Maleo Malejonek wraz z gośćmi.

 


Również polecamy

Lato 2024 Wakacje w Mieście

Opublikowano: 2024-06-06

responsive image
Kino w Twoim Mieście: 16 czerwca

Opublikowano: 2024-06-06

responsive image