Kino w Twoim Mieście - wrześniowe seanse filmowe w Siemiatyczach

Kino w Twoim Mieście - wrześniowe seanse filmowe w Siemiatyczach

Opublikowano: 2023-09-04

 

Kino w Twoim Mieście zaprasza 9 września 2023 r. do Siemiatycz. Plan projekcji przedstawia się następująco:

 

12:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (2023) – animowany film pełen akcji, przygody i magii. Główną bohaterką jest Marinette, która przemienia się w superbohaterkę Biedronkę, aby ochronić Paryż przed złoczyńcą używającym czarnej magii. Połączy siły z Czarnym Kotem, którym okazuje się być Adrien, chłopak, w którym jest zakochana. Razem muszą pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. To historia o młodej miłości i niezwykłych przygodach.

 14:30 Barbie (2023) - Barbie, znana z idealnego bajkowego świata, przechodzi kryzys egzystencjalny. Ten film to mieszanka dramatu, fantasy i komedii, który skłania do refleksji nad wartościami życia.

 16:30 Ulmowie. Błogosławiona rodzina (2023) - dokumentalny film o niezwykłej historii rodziny Ulmów, którzy w czasie II wojny światowej pomagali Żydom. Film bada ich historię, motywacje i uczucia, a także relacje świadków. To poruszający dokument, który odkrywa mało znane fakty.

 17:50 Ukryta sieć (2023) - thriller opowiadający historię młodej dziennikarki, prowadzącej śledztwo, które może wstrząsnąć całym krajem. Czy pozornie nieszczęśliwy wypadek był zaplanowaną zbrodnią?

 19:45 Zakonnica II (2023) - kontynuacja filmu o demonicznej zakonnicy Valak. Tym razem siostra Irene staje twarzą w twarz z nowymi złowrogimi wydarzeniami w roku 1956 we Francji.

Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 18 zł (ulgowy) będzie można kupić w dniu seansów, w sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury, ul. Zaszkolna 1.

 

Źródło: www.siemiatycze.eu

 plakat z propozycjami kinowymi na 9 września 2023r.