Kino w Twoim Mieście: 16 czerwca

Kino w Twoim Mieście: 16 czerwca

Opublikowano: 2024-06-06

 

Już 16 czerwca 2024 r. mieszkańcy Siemiatycz będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji Kina w Twoim Mieście. W sali koncertowo-kinowej przy ul. Świętojańskiej 25 zostaną wyświetlone następujące filmy:

14:30 "Basia. Jestem w sam raz" (2024)

Pełna uroku, energii i humoru Basia, która kocha swoją rodzinę, przyjaciół oraz pluszowego Miśka Zdziśka, zaprasza najmłodszych na przygodę pełną nauki i zabawy. Film opowiada o jej marzeniach, przygodach i niekończących się lekcjach życia.

15:30 - "Garfield" (2024)

Najbardziej znany kot świata powraca! Garfield, leniwy kot uwielbiający lasagne i nienawidzący poniedziałków, zostaje zmuszony do porzucenia swojego wygodnego życia po spotkaniu z dawno zaginionym ojcem. Razem z psim przyjacielem Odiem, Garfield wplątuje się w zabawną przygodę, której nie można przegapić.

17:15 - "Back to Black. Historia Amy Winehouse" (2024)

Pasjonująca historia niezwykłej artystki Amy Winehouse. Film przenosi widzów do tętniącego życiem londyńskiego Camden, ukazując drogę Amy do światowej sławy. Opowieść o jej geniuszu, kreatywności i szczerości, ale także o demonach, które towarzyszyły jej na każdym kroku.

19:15 - "Puchatek. Krew i miód 2" (2024)

Krwiożerczy Puchatek powraca w kontynuacji horroru, gotowy zgładzić nie tylko Krzysia, ale i pozostałych uczestników pewnego urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla miłośników mrocznych historii, ten film to pozycja obowiązkowa.

Ceny biletów: ulgowy 18 zł, normalny 22 zł

Sprzedaż biletów na pierwszy seans rozpocznie się o godz. 13:30, a na kolejne seanse o godz. 14:45 (15 minut po rozpoczęciu pierwszego seansu).

Siemiatycze zapraszają wszystkich kinomanów na wyjątkowy dzień!

Źródło: www.siemiatycze.eu