"Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra"  20 października 2023r

"Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra" 20 października 2023r

Opublikowano: 2023-09-25

 

"Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra"

ponad 800 realizacji na terenie całej Polski. Opowieść o mężczyźnie, który zbliża się do emerytury, a ponieważ jest samotny, postanawia odnaleźć zagubioną przed laty miłość swojego życia Helenę. I robi to w taki sposób, że rozśmiesza do łez publiczność, a jednocześnie zabiera ją w piękną, sentymentalną podróż do lat swojej młodości. Nasz spektakl to można powiedzieć "Sanatorium miłości" w pigułce, to długa i fascynująca podróż w poszukiwaniu miłości, zakończona sukcesem. To także poszukiwanie świata pięknego, czystego i przejrzystego, świata, za którym wszyscy tęsknimy.

Serdecznie zapraszamy na spektakl, który odbędzie się w Siemiatyckim Ośrodku Kultury, ul. Zaszkolna 1, dnia 20 października 2023r. o godz. 18.00.

Cena biletu 35 zł. Bilety do nabycia w S.O.K. ul. Legionów Piłsudskiego 1 oraz S.O.K. ul. Zaszkolna 1. 

 

 

"Spektakl opowiada pełną humoru historię o starym nauczycielu języka polskiego i historii, który przez całe swoje życie pozostał wierny szkolnej miłości. Niestety, ze względu na wrodzoną nieśmiałość nie potrafił w czasach młodości wyznać swoich uczyć pięknej Helenie. Przez 35 lat marzy i czeka, jednak stan kawalerski odciska na nim coraz większe piętno, jednocześnie prowadząc go do różnych dziwacznych zachowań i śmieszności. W pewnym momencie stary belfer postanawia odnaleźć Helenę, aby wreszcie przełamać swoją wewnętrzną wstydliwość i wyznać jej miłość.
Historia pomimo swojego romantycznego charakteru wypełniona jest świetnymi wstawkami humorystycznymi, które potrafią rozśmieszyć nawet największych sztywniaków. Wiele z nich stanowiły powiązania z naszą codzienną rzeczywistością, dzięki czemu były one bliższe zgromadzonej publiczności. Ogromna w tym zasługa Mariusza Marczaka, który perfekcyjnie wpasował się w rolę starego, zmęczonego życiem, zakochanego belfra."

 Grafika promująca spektakl Spóźniona miłość czyli wyznania starego belfra. Serdecznie zapraszamy na spektakl, który odbędzie się w Siemiatyckim Ośrodku Kultury, ul. Zaszkolna 1, dnia 20 października 2023r. o godz. 18.00.  Cena biletu 35 zł. Bilety do nabycia w S.O.K. ul. Legionów Piłsudskiego 1 oraz S.O.K. ul. Zaszkolna 1.